Saunaõhtud

Saunaõhtud 2016-09-19T20:21:10+00:00

Ega eestlane elu ilma saunata hästi ette kujuta. Eriti pärast tegusat päeva on saun parim, mida soovida. Peetagu Lammasmäel pidu või pulmi, suvepäevi või seminari – alati saab nautida suures valikus sauna- ja kümblusmõnusid. Kel tahtmist, saab kohapeal endale saunamütsigi viltida.

Suuremate seltskondade saunaõhtuteks sobivad Jahimajas asuvad saunad, kus saab nautida sauna- ja basseinimõnusid. Jahimaja kõrval mullivannis on sõltumata aastaajast hea istuda kas või hilisel õhtutunnil  ja imetleda tähistaevast.

Lisaks särtsuvalt kuumadele leilisaunadele ootavad ehe Eesti suitsusaun ja koopasaun ning mahedama leiliga aurusaun, kus saab end hellitada erinevate hooldusprotseduuridega, nagu turbamask, soolaga koorimine või jääga karastamine.

Eelistustele vastavalt võib valida kümbluseks sisebasseini, luksusliku väli-mullibasseini või köetava puidust kümblustünni vahel, kuhu on puistatud lõhnavaid ürte või kadakaoksi.

Väiksematele sõpruskondadele sobiva Jäägri saunesimesel korrusel asuvad puuküttega saun, dušš, WC ja väike kaminasaal kööginurgaga. Otse saunast võib karata kargesse jõkke …

Küti saunas on lisaks saunale ka väike kaminasaal ja kööginurk. Saun sobib väiksemate pidude korraldamiseks või lihtsalt saunaskäimiseks.

Üks on kindel – ihu ja hing saavad puhtaks ning nagu laulusalm ütleb: saunast tulles oled terve ja noor!