Ega eestlane elu ilma saunata hästi ette kujuta. Eriti pärast tegusat päeva on saun parim, mida soovida. Peetagu Lammasmäel pidu või pulmi, suvepäevi või seminari – alati saab nautida suures valikus sauna- ja kümblusmõnusid. Kel tahtmist, saab kohapeal endale saunamütsigi viltida, valmistada kehakoorijaid või kasetohust peasukäsnasid.

Suuremate seltskondade saunaõhtuteks sobivad Jahimajas asuvad saunad, kus saab nautida sauna- ja basseinimõnusid. Jahimaja kõrval mullivannis on sõltumata aastaajast hea istuda kas või hilisel õhtutunnil  ja imetleda tähistaevast.

Lisaks särtsuvalt kuumadele leilisaunadele ootavad ehe Eesti suitsusaun ja kappkerisega saun ning mahedama leiliga aurusaun, kus saab end hellitada erinevate hooldusprotseduuridega, nagu soolaga koorimine või jääga karastamine.

Seejärel turbasaun lõõgastavate ja tervendavate turbaprotseduuridega.

Eelistustele vastavalt võib valida kümbluseks sisebasseini, luksusliku väli-mullibasseini või köetava puidust kümblustünni vahel, kuhu on puistatud lõhnavaid ürte või kadakaoksi. Eriliselt mõnus on kümmelda karastavas Kunda jões.

Väiksematele sõpruskondadele sobiva Jäägri saunesimesel korrusel asuvad puuküttega saun, dušš, WC ja väike kaminasaal kööginurgaga. Otse saunast võib karata kargesse jõkke …

Tiigi saunas on lisaks saunale ka väike kaminasaal ja kööginurk. Saun sobib väiksemate pidude korraldamiseks või lihtsalt saunaskäimiseks.

Üks on kindel – ihu ja hing saavad puhtaks ning nagu laulusalm ütleb: saunast tulles oled terve ja noor!