KANUUMATKAD


Kanuumatkadel on elamused on alati garanteeritud, suurvesi pakub tõelist adrenaliini. Tähelepanelik matkaja võib näha kopraid, jõe äärde jooma tulnud metsloomi ja erinevaid veelinde – õnne korral ka jäälindu.

Enne Lammasmäele jõudmist kulgeb jõgi kõrgete liivakallaste vahel, kus pesitsevad kaldapääsukesed. Kunda jõe ürgoru puutumatu loodus pakub erilist ilu kevadel toomingate õitsemise ajal.

INFO:
Tel: +372 50 13 397
E-mail: info@lammasmae.ee

Kanuumatk 30 € / osaleja.

Kanuumatk safariautoga matka alguspunkti 42 € / osaleja.
Öine matk 42 € / osaleja.

Hind sisaldab kohta kanuus, mõla, päästevesti ja instruktaaži ning abi ootamatute olukordade lahendamisel.
Õpetajad lastegruppidega tasuta.
Pühapäevastel kanuumatkadel saun tasuta.


Soovi korral saavad matkajad instruktori kaasa tellida. Matkajad saavad lisaks tellida suppi ja pirukaid ning matka lõppedes sauna! Kanuumatkal osalevad linnuvaatlushuvilised saavad osaleda ka jõelinnuseirel. Lastematkasid saadab instruktor.

Sämist Lammasmäeni, 4-5 tundi
Sämist Kohala veski paisuni on jõgi rahuliku loomuga. Peatuse- või piknikusoovi korral saab peatuda enne Kohala veski paisu piknikuplatsil. Sealt edasi algab kärestikuline osa, kus matkaja saab proovile panna oma kanuu valitsemise oskuse.

Kohalast Lammasmäeni, 2 tundi
Kohalast Kohala veski paisuni on jõgi rahuliku loomuga. Peatuse- või piknikusoovi korral saab peatuda enne Kohala veski paisu piknikuplatsil. Sealt edasi algab kärestikuline osa, kus matkaja saab proovile panna oma kanuu valitsemise oskuse. Matk algab Kohala mõisa lähedalt. Tavaliselt näeb jõe äärde sõites Islandi hobuseid ja eeslit.

Kohala veski paisust Lammasmäeni, 1 tund
Sealt algab kärestikuline osa, kus matkaja saab proovile panna oma kanuu valitsemise oskuse.

Öised kanuumatkad otsmikulampidega võimaldavad kogeda teistsugust ekstreemset elamust.