MAJUTUS

Lammasmäe Puhkekeskus pakub majutust nii suurtele seltskondadele kui ka peredele.
Neile, kes soovivad tulla puhkama vaid kahekesi, soovitame romantilist Aidamaja.
Väiksemate seltskondade majutamiseks sobivad Jäägri saun, Jahimaja ärklikorrusel asuvad magamiskohad või 4-le ööbijale mõeldud palkmajad.
Suurema seltskonnaga suvepäevalistele on sobivad suvemajad, mis mahutavad kokku 86 külalist.


JÄÄGRI SAUN

Hubane palksaun, mis sobib lahedasti kuni kümnele inimesele õhtu veetmiseks. Esimesel korrusel asub puuküttega saun, dušš, WC ja väike kaminasaal kööginurga ning televiisoriga. Teisel korrusel on kaks magamistuba – ühes toas on kolm ja teises kaks magamiskohta. Jahituristidele on ka 5-kohaline relvakapp. Kohe sauna kõrval on jõgi, supluskohta viib  trepp. Maja ees on  terrass, grill ja lauad-pingid mõnusaks puhkamiseks.

Hind 245.-/ööpäev.

TIIGI SAUN

Klassikaline puuküttega saun koos kaminasaali, kööginurga ja televiisoriga. Sobib väiksemate pidude korraldamiseks või ka lihtsalt saunaskäimiseks. Leiliruumist pääseb otse tiiki ujuma, laudteed pidi saab minna jõkke. Maja ees on  terrass, grill ja lauad-pingid  mõnusaks puhkamiseks, Ööbimisvõimalus kahele kuni neljale.  Pidulaua äärde mahub kuni 20 inimest.

Hind 240.-/ööpäev.

AIDAMAJA

Väike romantiline majake kahele puhkajale eheda maahõngu nautimiseks. See on ka noorpaaride eelistatuim paik pulmaöö veetmiseks. Kunagisest aidast ümber ehitatud mõnusas majakeses on WC ja dušš. Soovi korral saab Aidamaja teisele korrusele lisada kuni kuus magamiskohta.

Hind 80.-/ööpäev.

PALKMAJAD

Otse Kunda jõe kaldal asuvad köetavad, täispalgist majakesed. Palkmajades saab magada nii suvel kui ka talvel. Maju on kokku neli ning magamiseks on igas majas neli kohta. Kokku saab majutada 16 inimest.
Palkmajas ööbijad saavad kasutada WC-d, dušši, kööki ja pesumasinat kõrvalasuvas olmehoones.

Hind 80.-/ööpäev.

SUVEMAJAD

Freesprussist ehitatud köetavad majakesed, mis sobivad suurepäraselt suvepäevaliste majutamiseks. Maju on kokku 11, neist kümme 8-kohalised ja üks 6-kohaline. Kokku mahutavad suvemajad 86 külalist.
Suvemajades ööbijad saavad kasutada WC-d ja dušši kõrvalasuvas olmehoones.

6-kohalise suvemaja hind 120.-/ööpäev.
8-kohalise suvemaja hind 160.-/ööpäev.

GLÄMPING

Glamuurses telgis on kaks laia voodit ja puuküttega ahi. Telgi ees terrassil grill ja õuemööbel. Sobiv öömaja neile, kes soovivad mugavat, aga samas seikluslikku äraolemist. Glämpinugtelgi lähedusse jõe äärde saab paigutada telksauna.

Hind alates 165.-/ööpäev.

TELKIMINE JA KARAVAN

Telkida ja karavaniga peatuda saab puhkekeskuse eri piirkondades, soovi korral ka teistest puhkajatest üsna eraldi. Külaliste kasutada on dušš, WC ja köök olmehoones.

Telgikoht 20.-/ööpäev.
Karavani hind 20.-/ööpäev.

OLMEHOONED

Klientide kasutada on kaks mugavat olmehoonet palkmajade ja suvemajade juures.
Kokku 13 dušši, 14 WC-d, sealhulgas 3 inva WC-d. Väiksemas olmehoones on ka köök kõige vajaminevaga.