ÜRITUSED

Lammasmäe puhkekeskuses saab korraldada meeldejäävaid suve– ja talvepäevi, harivaid koolituspäevi, aga siia võib tulla ka lihtsalt sõpruskonnaga matkale või saunaseiklust kogema. Suveperioodil saame majutada 139 külalist, lisaks sellele on piiramatu võimalus telkimiseks tuhandetele telkijatele.

Ilus loodus, eriline saunamaailm, sobivad peoruumid ja erinevad majutuslahendused annavad hea võimaluse pidada nii suuremaid kui väiksemaid pulmapidusid ja sünnipäevi.

Seminarid saame muuta meeleolukaks aktiivse tegevusega, näiteks matkates, ATV või Fatbike rattaga sõites või kanuuga jõe peal vastupidavust proovile pannes. Samas pakume ka tubaseid meeleolukaid ja silmaringi avardavaid koolitusi nagu saunakosmeetika ja käsitööveini valmistamise õpitoad.

Omalt poolt aitame meelsasti kaasa ka ürituste planeerimisele, meie kaudu on võimalik tellida õhtujuhte ja ansambleid või suurt ilutulestikku.

INFO & BRONEERIMINE:
Tel: +372 50 13 397
E-mail: info@lammasmae.ee
Avar territoorium suvepäevadeks

Lammasmäe puhkekeskus sobib ka väga suurte suviste kokkusaamiste paigaks –
suur peomaja, uus toitlustusmaja ja välitelk pakuvad peavarju, nende läheduses on piiramatu arv telkimiskohti. Lähedalasuvates olmehoonetes saab kasutada WC-d ja käia duši all.

Hästi liigendatud territooriumil saab korraga ette võtta erinevaid tegevusi ja läbi viia erinevaid õpitubasid.

Aktiivsed tegevused aasta läbi

Aastaajast sõltumata saab läbida maastikuradu ATV-dega, minna rabamatkale ja erinevatele ajaloomatkadele. Enamasti saab Eesti kliimas sõita Fatbike´i ehk paksurattalise rattaga ja ette võtta kanuumatka Kunda jõel.
Talvel ootame räätsamatkale ja sõitma matkamiseks mõeldud tõukekelkudega. Suvel saab puhkekeskuses mängida tennist ja võrkpalli.

Ja muidugi ootame alati kogema Lammasmäe saunaseiklust, kus tutvutakse erinevat tüüpi saunadega, saab vihelda erinevate vihtadega ning karastada ennast jões või basseinis.


SUVEPÄEVAD

Suvepäevad Lammasmäel on vahva seiklus ja palju lahedaid mälestusi pikaks ajaks. Parim puhkus on aktiivne puhkus ja võimalusi aktiivseks ajaveetmiseks Lammasmäe Puhkekeskuses jagub.
Saab seigelda kanuuga romantilisel Kunda jõel, rännata matkaradadel, mängida tennist ja rannatennist, võrkpalli ja korvpalli ning panna osavus proovile lasketiirus, vibu lastes või kirvest visates. Saab teha pikemaid matkatiire ATV-dega või sõita Fatbike´i ehk paksurattalise jalgrattaga.
Oleme tuntud oma erilise saunamaailma poolest, mis pakub nii elamuslikku tegevust kui mõnusat lõõgastust.

Meil on rahulik ja turvaline, samas palju ruumi ja avarust. Jahimajja, suvisesse peomajja, saunadesse ja suvemajadesse mahutame nii suuremaid kui ka väiksemaid seltskondi, keda kostitame kohaliku Eesti toiduga. Meeldejäävaid elamusi pakume nii pikkadeks suvepäevadeks kui valgeteks öödeks.


TALVEPÄEVAD

Põhja-Eesti looduse karge ilu – männimets ja kadakavälu ning kärestikuline Kunda jõgi laeb külalised uue energiaga nii lumisel kui lumeta talvel.
Viime külalised räätsamatkale kohalikku rappa, kus turistid muidu ei käi ning pakume ka rabas sauntamise võimalust. Iga ilmaga saab minna ATV-matkale. Lumisel ajal aga ootavad liikumishuvilisi mugavad tõukekelgud, et suunduda lõkkeplatsile piknikku pidama. Kui jagub lund, saab sõita ka koerarakendiga, teha kuljuste kõlinal saanisõitu või minna mäekünkale tuubitama.
Pärast mõnusaid õueaskeldusi ootab püstkojas soe supp ja lõkke kohal katlas tee ning kuumaks köetud saunad. Lammasmäe saunamaailma eriilmelised saunad pakuvad nii elamuslikku tegevust kui mõnusat lõõgastust.
Kes soovib nautida rahulikumas tempos talvepäeva siseruumides, saab osaleda erinevates õpitubades, veeta õhtu kaminatule paistel ning nautida kohalikust toidukraamist valmistatud rikkalikku õhtusööki.


SEMINARID

Seminarid ja koolitused Lammasmäe Puhkekeskuses õnnestuvad alati! Kunda jõe kaldal asuva puhkekeskuse südames Jahimajas on selleks sobivad ruumid nii suuremale kui ka väiksemale seltskonnale.

Jahimaja avaras saalis jagub kohti 65 inimesele. Laudu on võimalik paigutada U- või T-tähe kujuliselt või nagu klassiruumis. Suvel saab mõttetalguid korraldada ka suvises peomajas. Ja igal ajal on olulisi asju otsustadud just saunalaval.


TOITLUSTUS

Pakume piduliku cateringi, klassikalist peo-ja suvepäevade menüüd ning erinevaid ulikilihatoite. Klientide seas on eriti populaarseks saanud vardas küpsetatud metssiga, mille valmimist saavad nad ka jälgida. Kasutame võimalikult palju kohalikku värsket toorainet.
Jahimehed varustavad lihakraamiga, ümberkaudsetest taludest toome marjad ja juurikad.
Arvestame taimetoitlaste ja allergikute erisoovidega.


JAHIMAJA

Palkidest ja maakividest ehitatud rookatusega hoone on puhkekeskuse süda. Jahimajas asub avar seminari- ja peosaal ning hubane kaminasaal, kus olemise teeb hubaseks suur maakividest kamin.
Seminarisaalis saab korraldada kokkusaamisi ja pidusid kuni 65-le inimesele. Seminarisaali kõrval asub baariruum, kust saab osta ka meeneid ja saunatarvikuid.
Jahimajas on leilisaun, mille lavalt avaneb vaade seminarisaali ning aurusaun ja basseiniga puhkeruum.

Jahimaja rent september-mai 390.-/ööpäev.
Jahimaja, peomaja ja territooriumi rendi hind kokkuleppel vastavalt inimeste arvule.


PEOMAJA

Lammasmäe suur peomaja on suvisteks suuremateks pidudeks ja kokkutulekuteks mõeldud 300 m² puidust hoone.
Peomaja sobib nii pulmadeks, juubeliteks kui ka lihtsalt mõnusateks suvisteks koosviibimisteks. Siin saab korraldada seminare ja koolitusi.

Maja mahutab laua taha ja pidutsema sadu inimesi ja tänu sellele toimub Lammasmäel pidu iga ilmaga!